MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8414411
nr 841 4411
Byrå
1800-tal, björk, längd: 100 cm, djup: 51 cm, höjd: 82 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 19:26:04
100 kr
500 kr
200 kr
600 kr
700 kr
800 kr